Afirmax BiClick Stone Beton KASSEL CBC 41522
Kód: 4041522
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax BiClick Floor se vyznačuje především tloušťkou 4 mm, přičemž obsahuje minerální jádro. Dílce se do sebe spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 2G Välinge, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj.
Kompozitní podlaha Afirmax BiClick Floor se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a garantuje 100% voděodolnost a antistatičnost. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jedničkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax BiClick Floor nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0% ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem splňují všechny normy, což dokládá i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zaručuje vysokou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a i přes tloušťku 4 mm se podařilo vyvinout až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax BiClick Floor dokáže pokrýt plochu až 200 metrů čtverečních v celku bez dilatací. Pod podlahové dílce doporučujeme použít originální podložku od výrobce Afirmax – Afirmax LVT Solid- step.
Výhody produktu:
– 4mm nosná deska s minerálním jádrem
– 100% voděodolný materiál
– garance záruky 12 let pro domácnosti
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobena z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 12 let |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Beton |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 4 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 610 x 305 mm |
| Povrch: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | BiClick Stone |
| Ks v balení: | 10 |
| Záruka: | 12 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Pokládka podlahy Afirmax BiClick
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)