Afirmax LEGNAR HERRINGBONE Dub Hartford HB 41825
Kód: 4241825
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR Herringbone se vyznačuje především tloušťkou 4,5 mm, která obsahuje SPC minerální jádro a nášlapnou vrstvu 0,55 mm.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se spojují praktickým inovativním zámkovým systémem 5Gi Välinge, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj.
Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní jednotkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem odpovídají všem normám, důkazem čehož je i členství v Evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zaručuje vysokou pevnost a stabilitu, minerály mají velmi dobrou trvanlivost a i přes tloušťku 4,5 mm se podařilo vyvinout až dvojnásobně pevnější a stabilnější materiál než jeho předchůdce – vinyl.
Kompozitní podlaha Afirmax BiClick Floor dokáže pokrýt prostor až do 200 m² v celku bez dilatací.
Podlaha je vhodná i na podlahové vytápění, protože její tepelný odpor je pouze 0,013 m2 K/W.
Pod podlahové dílce doporučujeme použít originální podložku od výrobce Afirmax – Afirmax LVT Solid- step.
Výhody produktu:
– 4,5 mm nosná deska s minerálním jádrem
– 100% voděodolný materiál
– garance záruky 15 let pro domácnosti, 3 roky pro komerční prostory
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobena z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 10 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 4,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Formát: | 592 x 148 mm |
| Kolekce: | Legnar Herringbone |
| Ks v balení: | 16 |
| Záruka: | 15 let |
Instalace podlahy Afirmax Herringbone
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)