EGGER NatureSense Aqua 8/32 Classic Dub Sherman medový SOL2014
Kód: 2212014



Související produkty
Detailní popis produktu
EGGER používá pro výrobu podlah pouze dřevo z certifikovaných lesů s trvale udržitelným hospodařením. Zakoupením laminátové podlahy EGGER NatureSense si tak vytvoříte zdravé prostředí a zároveň si domů přinesete kus skutečného dřeva.
Podlahy Egger NatureSense AQUA jsou ekologické, obsahují až 90 % přírodních dřevních vláken. Neobsahují plastifikátory ani nebezpečné látky, což umožňuje jejich snadnou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Podlahu Egger NatureSense lze pokládat i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost podlahy až po dobu 24 hodin.
Laminátové podlahy EGGER NatureSense AQUA jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění, podmínkou však je, aby teplota podkladu nepřesáhla 28 °C. Tyto podlahy lze pokládat i na elektrické topné fóliové rohože, přičemž tyto systémy musí mít náběhová čidla a regulátory, aby nedocházelo k rychlému náběhu teploty.
Podlaha Egger NatureSense AQUA je svým složením mimořádně odolná, proto je vhodná jak do domácností, tak i do komerčních prostor s vysokým zatížením. Díky speciálním výrobním metodám jsou tyto podlahy mimořádně odolné vůči poškrábání a poškození, což zaručuje jejich dlouhou životnost.
Pokládka podlahy Egger NatureSence je velmi jednoduchá. Díky inovativnímu klikovému systému spojování lamel CLIC it! je instalace rychlá a zvládne ji i začátečník.
Výrobce Egger poskytuje záruku pro domácnosti až 20 let a pro komerční prostory až 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 24 hodin |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Struktura povrchu: | Natural Pore |
| Povrch: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | NatureSense Aqua 8/32 Classic Aqua |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 20 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Montáž podlahy Egger NaturaSense
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)