EGGER NatureSense Aqua 8/32 Kingsize Kámen Calvia pískově šedý SOLF676
Kód: 228F676



Související produkty
Detailní popis produktu
EGGER používá na výrobu podlah pouze dřevo z certifikovaných lesů s trvale udržitelným hospodařením. Zakoupením laminátové podlahy EGGER NatureSense si tak vytvoříte zdravé prostředí a zároveň si domů přinesete kousek skutečného dřeva.
Podlahy Egger NatureSense AQUA jsou ekologické, obsahují až 90 % přírodních dřevních vláken. Neobsahují plastifikátory ani nebezpečné látky, což umožňuje jejich snadnou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Podlaha Egger NatureSense může být pokládána i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, přičemž výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost až po dobu 24 hodin.
Laminátové podlahy EGGER NatureSense AQUA jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění, podmínkou však je, aby teplota podkladu nepřesáhla 28 °C. Lze je pokládat také na elektrické topné fóliové rohože, přičemž tyto systémy musí být vybaveny náběhovými čidly a regulátory, aby nedocházelo k rychlému náběhu tepla.
Podlaha Egger NatureSense AQUA je díky svému složení mimořádně odolná, proto je vhodná jak do domácností, tak i do komerčních prostor s vysokým zatížením. Díky speciálním výrobním metodám jsou tyto podlahy vysoce odolné vůči poškrábání a poškození, což zaručuje jejich dlouhou životnost.
Pokládka podlahy Egger NatureSense je velmi jednoduchá. Díky inovativnímu klikovému systému CLIC it! je instalace rychlá a zvládne ji i začátečník.
Výrobce Egger poskytuje záruku až 20 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 19.3 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 24 hodin |
| Formát: | 1292 x 327 mm |
| Struktura povrchu: | Smoothtouch |
| Povrch: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | NatureSense Aqua 8/32 Kingsize Aqua |
| Ks v balení: | 6 |
| Záruka: | 20 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Montáž podlahy Egger NaturaSense
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)