EGGER NatureSense Aqua 8/33 Classic Akácie Sheffield přírodní SOL1242
Kód: 2301242



Související produkty
Detailní popis produktu
EGGER používá k výrobě podlah pouze dřevo z certifikovaných lesů s trvale udržitelným hospodařením. Zakoupením laminátové podlahy EGGER NatureSense si tak vytvoříte zdravé prostředí a zároveň si domů přinesete kousek skutečného dřeva.
Podlahy Egger NatureSense AQUA jsou ekologické a obsahují až 90 % přírodních dřevních vláken. Neobsahují plastifikátory ani nebezpečné látky, což umožňuje jejich snadnou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Podlahu Egger NatureSense lze pokládat i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, přičemž výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost až po dobu 24 hodin.
Laminátové podlahy EGGER NatureSense AQUA jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění, podmínkou však je, aby teplota podkladu nepřesáhla 28 °C. Lze je pokládat i na elektrické topné fólie, přičemž tyto systémy musí být vybaveny náběhovými čidly a regulátory, aby nedocházelo k rychlému náběhu tepla.
Podlaha Egger NatureSense AQUA je díky svému složení mimořádně odolná, a proto je vhodná jak do domácností, tak i do komerčních prostor s vysokým zatížením. Díky speciálním výrobním postupům jsou tyto podlahy velmi odolné vůči poškrábání a poškození, což zajišťuje jejich dlouhou životnost.
Pokládka podlahy Egger NatureSense je velmi jednoduchá. Díky inovativnímu klikovému systému CLIC it! je instalace rychlá a zvládne ji i začátečník.
Výrobce Egger poskytuje záruku až 20 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Akace |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Voděodolnost podlahy: | 24 hodin |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Struktura povrchu: | Deepskin |
| Povrch: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | NatureSense Aqua 8/33 Classic Aqua |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 25 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Montáž podlahy Egger NaturaSense
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)