Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic Blomma Beige 1460
Kód: 4371460



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic se vyznačuje především tloušťkou 6 mm, obsahuje SPC minerální jádro a na povrchu má vzor rybí kosti s ochrannou vrstvou PUR+MATT, díky čemuž je mimořádně odolná vůči mikroškrábancům a poškození. Tento vzor je designová a nadčasová klasika, díky které proměníte každý prostor v elegantní domov.
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i do náročných prostor s přímým slunečním zářením a garantuje 100% voděodolnost a antistatičnost.
Dílce se spojují praktickým inovativním zámkovým systémem LOCK by Gerflor, který zaručuje jednoduchou pokládku, stabilitu a dokonalý pevný spoj. Podlahy jsou svou rozměrovou stabilitou a barevnou stálostí nekompromisní špičkou na trhu.
Při výrobě dílců podlahy Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a svým technologickým postupem splňují všechny normy, což dokládá nejvyšší certifikát A+ pro kvalitu vnitřního ovzduší.
Svým složením a technologií výroby se podlaha řadí do nejvyšší kategorie zátěžové třídy 33/42, což znamená, že ji lze použít i v prostorách s vysokým stupněm zatížení nebo v náročnějších podmínkách.
Kompozitní podlaha Gerflor Virtuo 55 HB Rigid Acoustic dokáže pokrýt plochu až do 200 m² bez nutnosti dilatačních spár.
Podlaha je vhodná i pro jakékoli podlahové vytápění, protože její tepelný odpor je pouze 0,024 m² K/W.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 6 mm |
| Třída zátěže: | 33/42 |
| Formát: | 750 x 125 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 3 mm na 2 m |
| Kolekce: | Virtuo 55 Rigid HB |
| Ks v balení: | 16 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)