H2O Floor Organic FLEX Brooklyn Mist K508
Kód: 4530508



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Organic FLEX se vyznačuje zvýšenou odolností vůči vlhkosti a vodě, díky čemuž se nemusíte obávat rozlité vody nebo nápojů. Velkou výhodou podlahy je také extrémně vysoká třída odolnosti vůči škrábancům a poškození až 34/AC5, díky které se nemusíte bát jakéhokoli poškození nábytkem nebo viditelných škrábanců způsobených posouváním židlí.
Díky povrchové úpravě je podlaha antialergická a odolná vůči bakteriím a plísním, proto je vhodná i do domácností pro osoby se zdravotními obtížemi.
Při výrobě dílců podlahy Organic FLEX nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, jsou vyráběny z certifikovaných a nezávadných materiálů, vhodné i do dětských pokojů pro malé děti.
Podlaha Organic FLEX je silná 7 mm a má integrovanou korkovou podložku o tloušťce 1 mm, díky čemuž není nutné dokupovat další podložku a ušetříte nemalé peníze. Doporučuje se však použít alespoň parozábranu, aby se zabránilo kontaktu podlahy přímo s potěrem. Organic FLEX se vyznačuje jednoduchou pokládkou, protože se dílce spojují pomocí inovativního click systému 1click2go pure+.
Výhody produktu:
– vysoká třída zátěže až 34/AC5
– voděodolný materiál
– garance záruky 30 let pro domácnosti
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobena z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 15.7 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba/Kámen |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 7 mm |
| Třída zátěže: | 23/34 |
| Formát: | 638 x 322 mm |
| Struktura povrchu: | Urban Stone |
| Povrch: | PET fólie 0,3 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Organic FLEX |
| Ks v balení: | 12 |
| Záruka: | 30 let |
| Antistatická úprava: | NE |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Instalace podlahy Krono Organic
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)