Parador Basic 200 Akát šedý 1426414
Kód: P1426416



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Parador Basic 200 je vysoce kvalitní a robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti. Její hrany jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Basic 200 je odolná a dodává podlaze dokonalý vzhled, ať už jde o dekor dřeva, kamene nebo keramické dlažby. Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlahy – Safe Lock PRO je pokládka velmi rychlá a jednoduchá a zvládne ji i začátečník.
Podlahy Parador Basic 200 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální. Jsou téměř ze 100 % složeny z PEFC certifikovaného dřeva. Podlaha je vyráběna bez změkčovadel, při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovatá nebo škodlivá barviva. Záruka na tento typ podlahy je 15 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Ořech |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 7 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Struktura povrchu: | Struktura dřeva |
| Kolekce: | Basic 200 |
| Ks v balení: | 12 |
| Záruka: | 15 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)