Parador Basic 600 Dub Studioline hnědý 1748185
Kód: P1748185



Související produkty
Detailní popis produktu
Laminátová podlaha Parador Basic 600 je vysoce kvalitní a robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti. Její hrany jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Basic 600 je odolná a dodává podlaze dokonalý vzhled, ať už jde o dekor dřeva, kamene nebo keramické dlažby.
Jádro lamel je vyrobeno z dřevovláknité HDF desky, což zaručuje dokonalou pevnost a odolnost podlahy.
Podlaha je vhodná pro teplovodní i elektrické vytápění.
Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah – Safe Lock PRO je pokládka velmi rychlá a jednoduchá a zvládne ji i začátečník.
Podlahy Parador Basic 600 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální, jsou téměř ze 100 % složeny z PEFC certifikovaného dřeva, podlaha je vyráběna bez změkčovadel, při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovatá nebo škodlivá barviva.
Záruka na tento typ podlahy je 15 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 14 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 24 hodin |
| Formát: | 1285 x 243 mm |
| Struktura povrchu: | Přírodní struktura |
| Kolekce: | Basic 600 |
| Ks v balení: | 7 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | NE |
| Antibakteriální úprava: | NE |
Pokládka podlahy Parador Laminát
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)