Parador Classic 1050 Dub Tradition šedo-běžový 1517691
Kód: P1517691



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Parador Classic 1050 je vysoce kvalitní a robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti. Její hrany jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Classic 1050 je odolná a dodává podlaze dokonalý vzhled, ať už jde o dekor dřeva, kamene nebo keramické dlažby.
Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah – Safe Lock PRO je pokládka velmi rychlá a jednoduchá a zvládne ji i začátečník.
Nosič podlahy je složen z dřevovláknité HDF desky typu Aqua-Proof, což umožňuje podlahu položit i do vlhkých místností.
Podlahy Parador Classic 1050 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální, jsou téměř ze 100 % složeny z PEFC certifikovaného dřeva, podlaha je vyráběna bez změkčovadel, při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovatá nebo škodlivá barviva.
Laminátové podlahy z produktové řady Classic 1050 jsou nízkoemisní a hypoalergenní, zdravé pro bydlení a mimořádně snadno se čistí. Jsou vhodné pro instalaci nad podlahové vytápění.
Záruka na tento typ podlahy je pro domácnosti doživotní a pro komerční prostory je 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Hmotnost: | 19 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin |
| Formát: | 1285 x 194 mm |
| Struktura povrchu: | Elegantní struktura |
| Kolekce: | Classic 1050 |
| Ks v balení: | 10 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antistatická úprava: | ANO |
Pokládka podlahy Parador
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)