Parador SPC Basic 5.3 Dub Cambridge kouřový 1748826
Kód: P1748826



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Parador SPC Basic 5.3 je vyrobena ze směsi vinylu a minerálů, díky čemuž je podlaha 100% voděodolná a je možné ji použít i v prostorech a místnostech se zvýšenou vlhkostí.
Svým složením patří podlaha mezi kvalitní a odolné podlahy, které jsou i na slunných místech barevně i rozměrově stálé.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje plnou nezávadnost vůči zdraví, ovzduší i životnímu prostředí.
Podlahové dílce mají zespodu zabudovanou voděodolnou protihlukovou podložku, která velmi dobře tlumí kročejový hluk a šetří peníze, protože pod podlahu stačí použít už jen parozábranu.
Pokládka podlahy Parador SPC Basic 5.3 je velmi jednoduchá díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců a zvládne ji i začátečník.
Důležité vlastnosti podlah Parador SPC:
- Vhodná i do vlhkých prostor (kuchyně, koupelny)
- Ideální na podlahové vytápění
- Vhodná k francouzským oknům a do zimních zahrad
- Rozměrově stabilní pro plochy až do 400 m² (20 x 20 m)
- 100% voděodolná
- Bez dilatace mezi místnostmi
- Antibakteriální povrch
- Příjemně teplá na dotek a tichá při chůzi
- Integrovaná protihluková podložka – kromě parozábrany není potřeba ani vhodná žádná další podložka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 5,3 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Struktura povrchu: | Přírodní struktura |
| Kolekce: | Basic 5.3 |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 15 let |
Parador SPC
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)