Parador SPC Classic 2070 Dub Royal bílý bělený 1744622
Kód: P1744622



Související produkty
Detailní popis produktu
Parador SPC Classic 2070 svým složením a tloušťkou lamely 6 mm patří mezi TOP kvalitní a odolné podlahy, které jsou i na slunných místech barevně a rozměrově stálé a jsou vhodné i do více zatěžovaných prostor.
Podlaha Parador SPC Classic 2070 je vyrobena ze směsi vinylu a minerálů, díky čemuž je 100% voděodolná a je možné ji použít i v prostorech a místnostech, kde je zvýšená vlhkost nebo přímý kontakt s vodou.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje plnou nezávadnost vůči zdraví, ovzduší a životnímu prostředí.
Podlahové dílce mají zespodu zabudovanou voděodolnou protihlukovou podložku, která velmi dobře tlumí kročejový hluk a šetří náklady, protože pod podlahu stačí použít už jen parozábranu.
Pokládka podlahy Parador SPC Classic 2070 je velmi jednoduchá díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců a zvládne ji i začátečník.
Jelikož výrobce Parador deklaruje možnost pokládky kolekce Classic 2070 až do 400 m² podlahové plochy, můžete si s touto podlahou jako s jednou z mála na trhu zařídit domácnost v zcela bezbariérovém provedení bez přechodových lišt mezi místnostmi. Je však nutné dodržet určité montážní postupy a dilatace kolem stěn, protože se jedná o pokládku plovoucí podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 6 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1209 x 225 mm |
| Struktura povrchu: | Kartáčovaná struktura |
| Kolekce: | Classic 2070 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
Instalace podlahy Parador
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)