Parador Trendtime 3HB Modřín Yukon bílý 1748751
Kód: P1748751



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Parador Trendtime 3 je vysoce kvalitní a robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti. Její hrany i jádro jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Trendtime 3 je odolná a dodává podlaze dokonalý vzhled, ať už jde o dekor dřeva, kamene nebo keramické dlažby.
Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah – Allround-Click je pokládka velmi rychlá a jednoduchá.
Podlahy Parador Trendtime 3 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální, jsou téměř ze 100 % složeny z PEFC certifikovaného dřeva, podlaha je vyráběna bez změkčovadel, při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovatá nebo škodlivá barviva.
Laminátové podlahy z produktové řady Trendtime 3 jsou nízkoemisní a hypoalergenní, zdravé pro bydlení a mimořádně snadno se čistí. Jsou vhodné pro instalaci nad podlahové vytápění.
Záruka na tento typ podlahy je pro domácnosti doživotní a pro komerční prostory je 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Modřín |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 1 hodina |
| Formát: | 858 x 143 mm |
| Struktura povrchu: | Jemně matná struktura |
| Kolekce: | Trendtime 3 |
| Ks v balení: | 13 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antistatická úprava: | ANO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)