Parador Trendtime 6 Dub Castell bělený 1371173
Kód: P1371173



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha Parador Trendtime 6 je vysoce kvalitní a robustní podlaha, která má zvýšenou odolnost vůči vlhkosti, její hrany i jádro jsou impregnovány proti bobtnání.
Povrchová struktura podlah Parador Trendtime 6 je odolná a dodává podlaze dokonalý vzhled dřeva. Lamely této kolekce jsou dlouhé až 220 cm, díky čemuž podlaha působí mimořádně elegantně.
Je odolná vůči vlivu silného světla, takže si zachová odstín a dekor za jakýchkoli provozních podmínek.
Díky inovativnímu klikovému systému spojování dílců podlah – Safe-Lock Pro, je pokládka velmi rychlá a jednoduchá.
Podlahy Parador Trendtime 6 jsou plně zdravotně nezávadné a antibakteriální, jsou téměř ze 100 % složené z PEFC certifikovaného dřeva, podlaha je vyráběna bez změkčovadel a při její výrobě není použito žádné PVC ani jedovaté nebo škodlivé barvivo.
Laminátové podlahy z produktové řady Trendtime 6 jsou nízkoemisní a nízkoalergenní, zdravé pro bydlení a mimořádně snadno se čistí. Jsou vhodné pro instalaci na podlahové vytápění.
Záruka na tento typ podlahy je pro domácnosti doživotní a pro komerční prostory činí 10 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | doživotní |
| Hmotnost: | 23 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 9 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost: | 48 hodín |
| Formát: | 2200 x 243 mm |
| Struktura povrchu: | Kartáčovaná struktura |
| Kolekce: | Trendtime 6 |
| Ks v balení: | 5 |
| Záruka: | Lifetime (doživotní) |
| Antistatická úprava: | NE |
Pokládka podlahy Parador Laminát
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)