Tarkett Shade ANTIQUE WHITE PLANK 7876950
Kód: PM110098
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Elegantní bílý plank Antique White z kolekce Shade přináší do interiéru světlost a nadčasový vzhled.
Třívrstvá konstrukce s tloušťkou 14 mm a nášlapnou vrstvou 3,5 mm zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost.. Povrch upravený lakem
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,45 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2520 x 162 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)