Tarkett Shade DUB ESSENCE PLANK XT 7877050
Kód: PM110099
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Plank XT Dub Essence z kolekce Shade od společnosti Tarkett s teplým tónem dřeva dodává prostoru luxusní vzhled.
Třívrstvá konstrukce, tloušťka 14 mm, nášlapná vrstva 3,5 mm, povrch Proteco Natura. Kliknutí systém usnadňuje montáž, podlaha je ideální do obývacích a společenských prostor.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,51 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2200 x 190 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)