Tarkett Shade DUB ITALIAN BROWN PLANK 7876112
Kód: PM110104
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Plank Dub Italian Brown z kolekce Shade dodává prostoru teplý a nadčasový charakter.
Třívrstvá konstrukce, tloušťka 14 mm, nášlapná vrstva 3,5 mm, povrch Proteco Natura. Klik systém umožňuje jednoduchou montáž a podlaha je vhodná do obývacích pokojů a jídelen.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 19 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 1,94 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2000 x 162 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)