Vinyl Parador Basic 2.0 Dub přírodní 1730779
Kód: P1730779



Související produkty
Detailní popis produktu
Vinylové podlahy Parador Basic 2.0 jsou velmi kvalitní a populární podlahy určené pro celoplošné lepení.
Vinylové podlahy Parador Basic 2.0 jsou 100% voděodolné a je možné je použít i v prostorách a místnostech, kde je zvýšená vlhkost nebo hrozí riziko rozlití vody.
Dodavatel a výrobce značky Parador garantuje svými certifikáty nejvyšší kvalitu podlahových dílců a zaručuje jejich zdravotní nezávadnost vůči zdraví, ovzduší i životnímu prostředí, jsou odolné vůči plísním a mají antibakteriální povrch.
Vinylové podlahy Parador Basic 2.0 mají velmi dobré tepelné parametry a vlastnosti, jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění a jsou velmi odolné vůči silnému slunečnímu záření.
Záruka pro domácnosti je 15 let, pro komerční prostory 5 let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 18.2 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,3 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 2 mm |
| Třída zátěže: | 23/31 |
| Formát: | 1219 x 229 mm |
| Struktura povrchu: | Kartáčovaná struktura |
| Kolekce: | Basic 2.0 |
| Ks v balení: | 16 |
| Záruka: | 15 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)