Afirmax LEGNAR 5G Dub Jersey CLE 41102
Kód: 4541102
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Afirmax LEGNAR se vyznačuje především tloušťkou 4 mm, přičemž obsahuje SPC minerální jádro.
Kompozitní podlaha Afirmax Legnar se díky minerálnímu jádru řadí mezi SPC podlahy, což umožňuje její použití i v náročných prostorách s přímým slunečním zářením a zaručuje 100% voděodolnost a antistatické vlastnosti.
Dílce se spojují pomocí praktického inovativního zámkového systému 5G Välinge, který zajišťuje snadnou pokládku, stabilitu a pevný spoj. Podlahy vynikají rozměrovou i barevnou stálostí.
Při výrobě podlah Afirmax Legnar nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, obsahují 0 % ftalátů, materiály jsou 100% recyklovatelné a splňují všechny normy, což potvrzuje i členství v evropské asociaci výrobců podlah MMFA.
HD Mineral Core (minerální jádro) zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu. I při tloušťce 4 mm je materiál až dvojnásobně pevnější a stabilnější než klasický vinyl.
Podlaha Afirmax Legnar zvládne pokrýt prostor až do 200 m² bez nutnosti dilatačních spár.
Podlaha je vhodná i pro podlahové vytápění, protože její tepelný odpor je pouze 0,012 m² K/W.
Pod podlahu doporučujeme použít originální podložku výrobce Afirmax – Afirmax LVT Solid-step.
Výhody produktu:
– 4mm nosná deska s minerálním jádrem
– 100% voděodolný materiál
– záruka 15 let pro domácnosti, 3 roky pro komerční prostory
– antibakteriální a antistatická úprava
– vyrobeno z nezávadných materiálů
– rychlá pokládka bez lepení
– vhodné pro podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 18.3 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Nášlapná vrstva: | 0,55 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 4 mm |
| Třída zátěže: | 23/33/42 |
| Formát: | 1220 x 229 mm |
| Povrch: | UV vrstva (PUR) |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | Legnar |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 15 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
Instalace podlahy Afirmax
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)