Classen Arteo Aqua Protect 10 XL 54847 DUB SILVERSTONE
Kód: PM101078



Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce ARTEO 10 XL 4V od německého výrobce podlah Classen se systémem AQUA protect, který chrání podlahu před rozlitou vodou po dobu minimálně 48 hodin. Zvýšenou voděodolnost oceníte zejména v prostorách, jako je kuchyně, chodba a všude tam, kde hrozí rozlití vody na podlahu.
Kolekce ARTEO AQUA protect je vytvořena pro náročného zákazníka, který hledá pevnou a robustní podlahu, jedinečné dekory a nejvyšší třídu odolnosti proti oděru. Všechny dekory této kolekce jsou provedeny v moderním širokém XL formátu a každá lamela o tloušťce 10 mm je po celém obvodu opatřena V drážkou.
Synchronní pórová struktura povrchu v kombinaci s exkluzivními dekory dřeva vytváří jedinečný vzhled imitující podlahu z masivního dřeva. Patentovaný spoj MEGALOC umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 10 mm |
| Třída oděru: | AC5 |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin |
| Balení: | 1,799 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | ARTEO XL |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Rozměr lamely: | 1285x280 mm |
| Způsob instalace: | Plávajúci |
| Tepelný odpor: | 0,08 m2K/W |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
| Vytápění: | Vhodné |
Návod k montáži laminátové podlahy Classen
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)