Classen Arteo Aqua Protect 8 M 62750 DUB ERG
Kód: PM101157
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce ARTEO 8M 4V od německého výrobce podlah Classen se systémem AQUA protect, který chrání podlahu před vytečenou vodou po dobu min. 48 hodin. Zvýšenou voděodolnost jistě oceníte v prostorech jako je kuchyně, chodba a všude tam, kde hrozí vylití vody na podlahu.
Kolekce ARTEO AQUA protect je vytvořena pro náročného zákazníka, který hledá jedinečné dekory a podlahu nejvyšší třídy odolnosti proti oděru. Synchropórová struktura povrchu v kombinaci s exkluzivními dekory dřeva vytváří jedinečný vzhled imitující podlahu z masivního dřeva.
Patentovaný spoj MEGALOC umožňuje velmi jednoduchou a rychlou montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída oděru: | AC5 |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin |
| Balení: | 2,22 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Kolekce: | ARTEO M |
| Povrch: | Autentická EIR |
| Rozměr lamely: | 1285x192 mm |
| Způsob instalace: | Plávajúci |
| Tepelný odpor: | 0,06 m2K/W |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
| Vytápění: | Vhodné |
Návod k montáži laminátové podlahy Classen
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)