EGGER HOME GreenTec Large Chromix stříbrný EHD035 M 7,5 mm třída 33 4V dlažba CLIC It! (Art. 484390)
Kód: 4850035



Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha Egger Home GreenTec Large je moderní, robustní, kvalitní a odolná podlaha, která se svými vlastnostmi řadí mezi vysoce odolné podlahy vůči poškození a poškrábání.
Z 90 % je podlaha vyrobena z obnovitelných surovin, dřevo použité při výrobě pochází z udržitelného lesního hospodářství a přírodní korková podložka je vyrobena z recyklovaného korku.
Oproti vinylové podlaze neobsahuje žádné škodlivé látky, PVC ani změkčovadla, díky čemuž je ekologicky i zdravotně 100% nezávadná.
Podlaha Egger GreenTec vyniká svou autenticitou dřeva nebo kamene, její vzhled zaujme každého zákazníka. Díky integrované korkové podložce zajišťuje nízkou hlučnost v místnostech, dokonale tlumí kročejový hluk a má dobré tepelné vlastnosti, včetně velmi dobré tepelné vodivosti pro podlahové vytápění.
Kompozitní podlaha Egger Home GreenTec má díky svým vlastnostem stálou rozměrovou stabilitu, je vhodná i do komerčních a více zatěžovaných prostor, protože se řadí do kategorie zátěžové třídy 33/AC5.
Podlahu lze pokládat i do prostor se zvýšenou vlhkostí a rizikem rozlití vody, výrobce deklaruje a garantuje voděodolnost až po dobu 72 hodin – podlaha prošla testem NALFA. Voděodolná podlaha Egger Home GreenTec Large je díky inovativnímu klik systému velmi snadná na montáž a zvládne ji i začátečník.
Záruka na podlahu je 25 let pro domácnosti a 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dlažba/Kámen |
| Integrovaná podložka: | Ano |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 7,5 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1292 x 246 mm |
| Struktura povrchu: | Mineral |
| Povrch: | Termoplastický polypropylen |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | GreenTec 7,5/33 Large |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 25 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy Egger
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)