EGGER NatureSense 8/32 Classic Dub North světle hnědý SOL2158
Kód: 2202158



Související produkty
Detailní popis produktu
EGGER používá na výrobu podlah pouze dřevo z certifikovaných lesů s trvale udržitelným hospodařením. Zakoupením laminátové podlahy EGGER NatureSense si tak vytvoříte zdravé prostředí a zároveň si domů přinesete kousek skutečného dřeva.
Podlahy Egger NatureSense jsou ekologické, obsahují až 90 % přírodních dřevních vláken. Neobsahují plastifikátory ani nebezpečné látky, což umožňuje jejich snadnou recyklaci. Mají nadčasový design s vysokou funkčností, jejich povrch je odolný vůči opotřebení, UV záření a snadno se čistí.
Laminátové podlahy EGGER NatureSense jsou vhodné pro teplovodní i elektrické podlahové vytápění, podmínkou však je, aby teplota podkladu nepřesáhla 28 °C. Lze je pokládat i na elektrické topné fólie, které musí být vybaveny regulací a čidly, aby nedocházelo k rychlým teplotním změnám.
Podlaha Egger NatureSense je díky svému složení mimořádně odolná, a proto je vhodná jak do domácností, tak i do komerčních prostor s vyšší zátěží. Speciální výrobní technologie zajišťují vysokou odolnost vůči poškrábání a poškození, což prodlužuje její životnost.
Pokládka podlahy Egger NatureSense je velmi jednoduchá. Díky inovativnímu klikovému systému CLIC it! je instalace rychlá a zvládne ji i začátečník.
Výrobce Egger poskytuje záruku až 20 let pro domácnosti a až 5 let pro komerční prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 15 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Formát: | 1292 x 193 mm |
| Struktura povrchu: | Natural Pore |
| Povrch: | Overlay - Ochranná transparentní vrstva |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 2 m |
| Kolekce: | NatureSense 8/32 Classic |
| Ks v balení: | 8 |
| Záruka: | 20 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Montáž podlahy Egger NaturaSense
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)