H2O Floor Organic Classic Dub Solar K405
Kód: 4500405
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Související produkty
Detailní popis produktu
Kompozitní podlaha H2O Floor Organic Classic se vyznačuje zvýšenou odolností vůči vlhkosti a vodě (test NALFA 24 hodin), díky čemuž se nemusíte bát rozlité vody nebo nápojů. Díky povrchové úpravě je podlaha antialergická a odolná vůči bakteriím a plísním, proto je vhodná i do domácností pro lidi, kteří mají zdravotní problémy.
Velkou výhodou podlahy je také třída odolnosti vůči poškrábání a poškození 33/AC5, díky které se nemusíte obávat jakéhokoliv poškození nábytkem nebo viditelných škrábanců způsobených posouváním židlí.
Při výrobě dílců podlahy H2O Floor nejsou použity žádné škodlivé látky ani změkčovadla, jsou vyráběny z certifikovaných a nezávadných materiálů, vhodné i do dětských pokojů k malým dětem.
Podlaha H2O Floor se vyznačuje jednoduchostí pokládky, jelikož se dílce do sebe spojují pomocí inovativního klik systému 1clik2go pure+. Pod podlahové dílce doporučujeme použít originální podložku H2O Floor PUR o tloušťce 1 mm. ň
Výhody produktu:
– vysoká třída zátěže 33/AC5
– voděodolný materiál
– garance záruky 30 let pro domácnosti
– antibakteriální a antistatická povrchová úprava
– vyrobeno z přírodních nezávadných materiálů
– rychlá a jednoduchá pokládka bez lepení
– možnost pokládky na podlahové vytápění
– odolnost vůči bakteriím a plísním
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/33 |
| Formát: | 1288 x 195 mm |
| Nerovnost podkladu max (mm): | 2 mm na 1 m |
| Kolekce: | H2O Floor Organic Classic |
| Ks v balení: | 9 |
| Záruka: | 30 let |
| Antistatická úprava: | ANO |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Instalace podlahy Organic Classic
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)