Krono Original Herringbone Dub Chantilly 5953
Kód: 1595953



Související produkty
Detailní popis produktu
Podlaha KRONO Original Laminát Herringbone je masivní a odolná podlaha, která vyniká vysokou odolností proti poškrábání i vlivům slunečního záření.
Díky precizní výrobní technologii je zajištěno pevné a přesné spojení jednotlivých lamel, což přispívá k ochraně proti vlhkosti i nečistotám.
Povrchová struktura podlah KRONO Original Laminát Herringbone je bezpečná a dodává podlaze dokonalý vzhled přírodního dřeva.
Díky technologii MO.RE! jsou laminátové podlahy Herringbone odolné vůči vlhkosti i stříkající vodě až po dobu 48 hodin. S touto podlahou se tak nemusíte obávat běžných nehod, jako je rozlitá voda nebo přelitý květináč.
Podlahy KRONO Original Laminát Herringbone mají odolnou povrchovou vrstvu, která chrání proti promáčknutí i poškrábání při běžném používání, například při posouvání nábytku nebo židlí. Jsou téměř ze 100 % vyrobeny z PEFC certifikovaného dřeva, neobsahují změkčovadla, PVC ani škodlivá barviva, a přispívají tak ke zdravému vnitřnímu prostředí bez plísní a alergenů.
Pokládka podlahy KRONO Original Laminát Herringbone je velmi jednoduchá díky modernímu klikovému systému 1clic2go pure+. Instalaci tak zvládne i méně zkušený uživatel, přičemž pro ještě pevnější spoj se doporučuje použití lepidla na podlahy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 20 let |
| Hmotnost: | 6 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 4V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 8 mm |
| Třída zátěže: | 23/32 |
| Voděodolnost podlahy: | 48 hodin |
| Formát: | 630 x 126 mm |
| Kolekce: | Herringbone 8 |
| Ks v balení: | 11 |
| Záruka: | 20 let |
| Antibakteriální úprava: | ANO |
Pokládka podlahy Herringbone
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)