Tarkett Pure BŘÍZA TRES 8540002
Kód: PM110090
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
3-lamelová podlaha z břízy přináší světlý a neutrálně působící dekor, který vnese do interiéru vzdušnost a pocit otevřenosti. Celková tloušťka podlahy je 14 mm, nášlapná vrstva z břízy má 3,5 mm. Lamely jsou ošetřeny povrchovou úpravou Proteco Lacquer, která chrání dřevo před každodenním opotřebením. jednoduchou pokládku. Ideální pro moderní, skandinávské nebo minimalistické prostory.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Bříza |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,66 m2 |
| Design: | 3 Lamelový |
| Povrch: | Lak |
| Rozměr lamely: | 2281 x 194 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)