Tarkett Pure DUB NATURE MIDIPLANK 41016004
Kód: PM110083
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Dřevěné třívrstvé parkety z kolekce Pure. MidiPlank formát poskytuje jemnější a decentnější dubový dekor s přirozenou barevnou variabilitou. Celková tloušťka podlahy je 13 mm, nášlapná vrstva má 2,5 mm. Povrchová úpravaProteco Natura chrání dřevo a zachovává jeho přirozený charakter. Třívrstvá konstrukce a klik systém zajišťují snadnou pokládku a stabilitu. Ideální pro moderní interiéry, kde chcete jemný a klidný vzhled dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 13 mm |
| Balení: | 1,98 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 1850 x 134 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)