Tarkett Pure DUB NATURE PLANK 7876070
Kód: PM110082
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Jednolamelový dubový plank z kolekce Pure přináší autentický přírodní vzhled dubového dřeva. Celková tloušťka podlahy je 14 mm, nášlapná vrstva z dubu 3,2 mm. Povrch je ošetřen lakem Proteco Natura, který chrání dřevo a zachovává jeho přirozenou texturu s jemným matným efektem.
Třívrstvá konstrukce zajišťuje stabilitu, klik systém usnadňuje montáž a podlaha je vhodná i pro podlahové topení. Ideální pro nadčasové, elegantní a přírodně působící interiéry.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 15 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,14 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2200x162 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)