Tarkett Pure DUB RUSTIC PLANK 7876957
Kód: PM110087
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Dřevěné třívrstvé parkety z kolekce Pure. Rustikální plank kombinuje autentickou kresbu dřeva s teplým a přírodním vzhledem. Tloušťka 14 mm, nášlapná vrstva 3,5 mm. Povrch je broušený a lakovaný Proteco Natura, což zaručuje ochranu a dlouhodobou životnost. Třívrstvá konstrukce a klik systém umožňují snadnou montáž. Podlaha je vhodná do obývacích pokojů, jídelen nebo ložnic s rustikálním charakterem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 3,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | 2V drážka |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,14 m2 |
| Design: | 1 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2200 x 162 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)