Tarkett Pure DUB NATURE DUOPLANK 8727002
Kód: PM110085
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dárek zdarma
Ke každé objednávce

Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Detailní popis produktu
Dřevěné třívrstvé parkety z kolekce PURE. DuoPlank formát kombinuje dvě lamely v jedné desce, což dodává podlaze jemnou rytmiku a elegantní vzhled. Tloušťka 13 mm, nášlapná vrstva 2,5 mm. Povrch je lakován Proteco Natura, čímž se chrání dřevo a zvyšuje odolnost. Třívrstvá konstrukce a klik systém umožňují snadnou montáž a dlouhodobou stabilitu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podlahy |
|---|---|
| Záruka: | 30 let |
| Hmotnost: | 16 kg |
| Dekor/Dřevina/Dlažba: | Dub |
| Integrovaná podložka: | Ne |
| Nášlapná vrstva: | 2,5 mm |
| Podlahové vytápění: | Vhodné |
| Přiznaná drážka: | Bez drážky |
| Tloušťka podlahy: | 14 mm |
| Balení: | 2,66 m2 |
| Design: | 2 Lamelový |
| Povrch: | Matný lak |
| Rozměr lamely: | 2281 x 194 mm |
| Materiál: | Drevené |
| Tepelný odpor: | 0,101 m2K/W |
| Vytápění: | Vhodné maximum 27°C |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
.png)